SF Eğitim Yurtdışı Eğitim, 20. yılına girdiği bugün; doğru ve hedefe yönelik yaptığı yurtdışı eğitim danışmanlığıyla, hizmet verdiği yüzlerce öğrencinin kariyer planlamasını yapmış, geleceğe emin adımlarla ilerlemelerini ve kendilerini daha özgün ve kaliteli gösterebilmelerine imkânı sağlamıştır. SF Eğitim, vermiş olduğu hizmet portföyü ve referans edindiği firmalar ile bugün eğitim sektörü üzerindeki başarısını kanıtlamıştır.
Yurt dışında eğitim gibi heyecan ve önem verici bir adımda hayatınızın dönüm noktasında şirketimiz sizlerin ilham almaları ve gelecekteki kariyer hedefleriniz için mükemmel bir temeli kazanmaları için elinden geleni yapmaktadır. Tüm öğrencilerimize en iyi yaklaşım ve kaliteli hizmetlerinin sağlanması, misyonumuzdur. Bizim büyük ailemizin üyesi olarak gördüğümüz her bir öğrencimize gerekli hassasiyette davranmaktayız ve bütün gerekli desteği sağlamaktayız.

ULUSLARARASI SERTİFİKA
Tecrübeli kadromuz ile birlikte yüzlerce öğrenciyi uluslararası alanda geçerliliğe sahip sertifika programlarıyla belgelendirdik.

UYGUN EĞİTİM
Resmi ve özel kurumlarla işbirliği protokolleri imzalayarak binlerce aileye ekonomik eğitim desteği sağladık.

ÜCRETSİZ EĞİTİM
Ekonomik durumlarından dolayı bu eğitimleri alamayan onlarca dar gelirli öğrenciye ücretsiz eğitim hakkı sağladık.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ
Yerel ve Uluslar arası sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yaparak 1990 yılından beri 900 ‘e yakın Yabancı Üniversite Öğrencisini ülkemize davet ederek Sosyal Sorumluluk projeleri geliştirip staj imkanı sağladık.

Bizler firma olarak meraka, eğitime ve tecrübeye büyük önem veriyoruz. Bu nedenle de yurtdışında eğitim almanızın önündeki tüm zorlukları aşmanız için var gücümüzle çalışıyoruz. Siz de eğitiminizi dünyanın saygın üniversitelerinde, alanının en iyi kurumunun güvencesiyle tamamlamak isterseniz, biz size bu yolda destek olmaktan büyük keyif duyarız.

SF Eğitim | Ukraynada Sınavsız Eğitim | Ukrayna'da Sınavsız Eğitim
Ukrayna'da sınavsız eğitim Ukrayna'da sınavsız eğitim Ukrayna'da sınavsız eğitim