SUCCESS FUTURE KİMDİR?

1995 yılında kurulan Success Future Education Group olarak biz yıllardır dünyanın pek çok ülkesinden binlerce öğrenciye, yine dünyanın önde gelen üniversitelerinde okuma imkanı veren, alanının en başarılı firmasıyız. Firma olarak bugüne kadar, Türkiye, Azerbaycan, Hindistan, Ukrayna, Rusya Federasyonu, Namibya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Nijerya gibi ülkeler başta olmak üzere birçok ülkeden 15 binin üzerinde öğrenciye yurt dışında eğitim alma imkanı sunduk. Success Future Education Group olarak, önemli ülkelerdeki; devlet kurumları, başarılı üniversiteler, vakıflar ve büyük şirketlerle iş birlikleri yaparak hizmet verdiğimiz öğrencilere yüksek maaşlar alabilecekleri başarılı bir kariyer hedefine giden yolda destek oluyoruz.

Hizmet verdiğimiz öğrencilerin kariyer planlamaları ve başarılı bir eğitim almaları bizim için her şeyin ötesinde yer alıyor. Gelecek hayatına atılacak olan bu derece önemli bir adımın kusursuz olması ve öğrencilerin hayatında faydalı değişiklikler meydana getirmesi için elimizden gelen tüm gayreti göstermeyi misyon olarak ediniyoruz. Bu kapsamda da her süreçte gereken desteği vermek ve ihtiyaç duyulan her anda öğrencilerimizin yanında olmak için çalışıyoruz.

20 yılı aşkın süredir sektörde yer almanın getirdiği tecrübe ile verdiğimiz hizmetin kalitesine güveniyoruz. Hangi durumlarda nasıl çözümler üretilebileceğini bilen tecrübeli ekibimiz ile olası tüm problemlere karşı hazırlıklıyız. Eğitim öncesinde ve eğitim sürecinde öğrencilerimizin karşılaşabilecekleri her tür sıkıntı ve akıllarına takılabilecek her soru için deneyimli kadromuz ile 7/24 onlara destek vermek için işimizin başındayız.

Ukrayna ve Azerbaycan gibi ilgi gören ülkelerin üniversitelerine girmek için ihtiyaç duyulan belgeler ve yapılması gerekenlere dair her konuda öğrencilerimize destek sunuyoruz. Bu desteğimizle öğrencilerin meraklarını pekiştiriyor, eğitim şevklerine katkıda bulunuyoruz. Özellikle Tıp, Bilgisayar Mühendisliği, Doğa Bilimleri, Hava ve Uzay Mühendisliği gibi yüksek ilgi gören bölümler için öğrencilerin hangi ülkeleri ve hangi üniversiteleri seçebilecekleri konusunda onları bilgilendiriyor, tüm süreci ise profesyonel ekibimizle yönetiyoruz.

SF Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Olarak hükümetler, vakıflar ve diğer şirketler ile işbirliğinde olmakta ve sonucunda iyi bir kariyer ve yüksek maaş lı  iş bulmayı hayal eden öğrenciler için en uygun koşulları sağlamaktadır.

Bizler firma olarak meraka, eğitime ve tecrübeye büyük önem veriyoruz. Bu nedenle de yurtdışında eğitim almanızın önündeki tüm zorlukları aşmanız için var gücümüzle çalışıyoruz. Siz de eğitiminizi dünyanın saygın üniversitelerinde, alanının en iyi kurumunun güvencesiyle tamamlamak isterseniz, biz size bu yolda destek olmaktan büyük keyif duyarız.

SF Eğitim | Ukraynada Sınavsız Eğitim | Ukrayna'da Sınavsız Eğitim

Ukrayna'da sınavsız eğitim Ukrayna'da sınavsız eğitim Ukrayna'da sınavsız eğitim