Ukrayna'da Pilotaj Eğitimi: Uçuş Okulu Fiyatları

Gökyüzünün sınırsız serüvenlerini yaşamayı hayal eden adaylar yurt dışı pilotluk eğitimi şartları hakkında bilgi edinmek istiyor. Ukrayna'da pilotaj eğitimi, sağladığı imkanlar nedeniyle dünyanın pek çok ülkesindeki gençler tarafından ilgi görüyor. Havacılık sektörünün eğitimi ve iş olanakları hakkında nitelikli eğitim sağlayan Ukrayna üniversiteleri gelecek vaat ediyor. Peki neden? Yurt dışı pilotluk eğitimi söz konusu olduğunda Ukrayna'yı ayrıcalıklı kılan nedir? Yurt dışında pilotaj üniversiteleri araştırılırken neden Ukrayna bu denli caziptir? Bu soruların ilk ve en önemli yanıtı, gelişen dünyada daha hızlı ilerleyebilmek... Havacılık eğitimi almak isteyen gençler, hayallerine hızlıca kavuşmak için farklı ülkeleri ve alternatif eğitim seçeneklerini değerlendiriyor.

Yurt dışı uçuş okulları konusunda saygın bir yeri olan Ukrayna, Türk adaylardan oldukça rağbet görüyor. Bu alanda sunulan fırsatlar sayesinde Ukrayna, cazip ve kıymetli bir lokasyon... Ukrayna tıp eğitimi ve Ukrayna hukuk eğitimin yanı sıra hem adaylar hem aileleri Havacılık ve Pilotaj eğitimi için de Ukrayna'yı tercih ediyor. Ukrayna'da pilotluk eğitimi veren kurumun tam adı 'KirovogradFlight Academy of the National Aviation' olarak geçiyor. Diğer ülkelere kıyasla daha makul fiyatlar, sınavsız giriş kolaylığı, nitelikli eğitimciler ve kendilerine ait olan eğitim pisti... Ukrayna barındırdığı tüm bu avantajlar sayesinde yurt dışı pilotluk eğitimi konusunda etkin bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Siz de yurt dışı pilot okulları araştırması içinde misiniz? Öyleyse hayallerinize hızlıca bir adım atın.

Doğru Çizilen Bir Rota Sizi Hayallerinize En Kısa Sürede Ulaştırır

SF Eğitim, yurt dışı eğitim danışmanlığı alanında seçkin hizmetleri ve fark yaratan çözümleri ile öncü isim olmayı sürdürüyor. Size Ukrayna pilotaj eğitimi konusunda gereken tüm bilgileri sağlarken, süreci titizlikle yönetmenize de yardımcı oluyor. Yurt dışı pilotluk eğitimi keyifli bir hayal... SF Eğitim bu hayali gerçeğe en hızlı biçimde dönüştürmenizi sağlıyor. Ukrayna pilotaj eğitimi almaya karar verdiyseniz, başladığınız yerde tek ve çift motorlu uçuş eğitimleri dahil tüm eğitimleri aynı çatı altında almanız mümkün.

Yurt dışı pilotluk eğitimi için başvuru koşulları neler? Ukrayna'da pilotluk eğitimi almak için gerekli koşullar temelde çok büyük farklılık göstermiyor. Bu koşullar:

- En az lise mezunu olmak

- Boy ve kilo orantısına sahip olmak. (En az 1.65 ve en çok bir 1.90 m boy olmalı. Boyun cm ile ifade edilen kısmı en çok +7 ve en az -15 kg olmalı.)

- Psikanaliz testlerinden geçmiş olmak.

- Dilde kekemeliğe ya da peltekliğe sahip olmamak.

- Renk körü olmamak. (İki gözde toplam 4 dereceye kadar olan göz bozuklukları ise sorun teşkil etmiyor.)

- B1 - Intermediate İngilizce seviyesine sahip olmak.

- Medical Class 1 & Class 2 sağlık raporlarının istediği seviyelere uygun olmak.

Bu koşulları sağlayan öğrenciler Ukrayna pilotluk eğitimi için üniversiteye hızlı bir biçimde kayıt yaptırabiliyor. Yeterliliklerini sağlayan öğrencilerin lise diploması, pasaport fotokopisi, transkript, sağlık raporu, nüfus kayıt örneği, ikametgah, adli sicil kaydı ve üniversiteden davetiye belgelerini başvuru için hazır bulundurması gerekiyor. SF Eğitim, tüm prosedürlerin yönetilmesinde sizlere profesyonel rehberlik sağlayarak Ukrayna pilotaj eğitimi sürecinize kolaylık kazandırıyor!

Ukrayna Pilotaj Eğitimi Ücretleri

Hayallerinize uçmaya ne dersiniz? Ukrayna'da tarih, doğa ve kültürle yüklü bir yaşam sizleri bekliyor. Ukrayna pilotluk eğitimi programları ise almak istediğiniz sertifikaya ve eğitime bağlı olarak değişiyor. Yurt dışında pilotluk eğitimi ücretleri konusunda oldukça avantajlı bir seçenek olan Ukrayna'da pilotluk eğitimi masrafları 4 yıllık fakülte için 20.000 USD ile başlıyor. Talep edilen sertifikalar için bu rakam 45.000 USD düzeyine ulaşabiliyor. Pilotluk eğitimi için yapılacak bu kalıcı yatırım, uluslararası arenalarda oldukça saygın bir mesleğin ve önemi asla yitirilmeyecek dil eğitiminin de kapılarını aralıyor.

SF Eğitim | Ukraynada Sınavsız Eğitim | Ukrayna'da Sınavsız Eğitim

Ukrayna'da sınavsız eğitim Ukrayna'da sınavsız eğitim Ukrayna'da sınavsız eğitim