Ukrayna'da Sınavsız Eğitim ve Paket Program Danışmanlık Hizmeti

Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında öğrencilerimizin eğitim süresince aşağıdaki hizmetlerimizi almaktadır.

1. Öğrencilerin en iyi eğitimi alacakları Ukraynada sınavsız eğitim üniversitelerindeki hazırlık programına kayıt işlemlerinin yapılması.

2. Konaklama için yurt, ev veya pansiyon alternatifleri sunmak ve Öğrencilerimizin talebine göre en uygun konaklama yerine yerleşmesi sağlanmaktadır. Eğitim süresi içinde konaklama yerini değiştirmek istemesi halinde gerekli değişiklik yapılmaktadır.

3. Öğrencilerimizin Ukrayna konsolosluğundan vize randevusu alması ve vize evraklarının takip edilmesi profesyonel olarak bizim tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

4. Öğrencilerimizin Ukrayna’da gittiği şehirde yerel uzmanlarımız tarafından havalimanında karşılanmakta ve konaklama yerlerine yerleştirilmektedir.

5. Öğrencilerimiz Ukrayna’da eğitim gördüğü üniversite ve şehri tanımasına yardımcı olmakta ve oryantasyon eğitimi verilmektedir.

6. Öğrencilerimize eğitimleri süresince akademik ve sosyal konularda birebir danışmanlık hizmeti verilmektedir.

7. Öğrencilerimize 7/24 acil durum desteği verimektedir.

8. Ukrayna’da okuyan her öğrencimize sağlık sigortası yaptırıyoruz.

9. Öğrencilerimizin Ukrayna’ya gittikten sonra oturum almaları için resmi kurumlara verilecek olan gerekli evraklar danışmanlarımız tarafından takip edilmektedir.

10. Ukrayna vize başvurusu için öğrencilerimizin tüm Türkçe evraklarının Rusça’ya diline çevirisinin noter onaylı yapılması tarafımızdan karşılanmaktadır.

11. Hazırlık sonrasındaki yıl sonunda öğrenciye en uygun olan üniversite ve bölüm kayıt işlemlerini tamamlamak.

SF Eğitim | Ukraynada Sınavsız Eğitim | Ukrayna'da Sınavsız Eğitim
Ukrayna'da sınavsız eğitim Ukrayna'da sınavsız eğitim Ukrayna'da sınavsız eğitim